Dzien Seniora Kielpino 2017

W Kiełpinie w dniu 19.05.2017 r. odbył się już Bal Seniora. Rozpoczął się on w piątek po południu i trwał do późnych godzin nocnych. O godzinie 16.00 w kościele w Kiełpinie, ks. proboszcz Arkadiusz Okroj odprawił mszę świętą w intencji seniorów. W dalszej części impreza odbyła się?u Rychertów? w Kiełpinie, gdzie bawiło się w sumie około 140 osób, w tym wiele par. Czas seniorom umilił występ zespołu Top Dance pod kierunkiem Pani Ani Kasprzyckiej, złożony z dziewcząt z kiełpińskiej Szkoły Podstawowej, jak również zespół wokalno-instrumentalny Szubi Dubi. Imprezę dla seniorów z sołectwa Kiełpino, współorganizowaną m.in. przez Gminę Kartuzy, poprowadził sołtys Mirosław Paczoska. Burmistrza Kartuz reprezentowała Sylwia Biankowska, jego zastępca. Na Balu była również obecna m.in. Halina Steinka, wiceprzewodnicząca kartuskiej Rady Miejskiej. Członkowie rady sołeckiej: Małgorzata Wołowska, Hanna Rychert, Elżbieta Żołnowska reprezentowała męża Pan Grzegorza Żołnowskiego Wśród zaproszonych gości była obecna Pani Krystyna Wrońska, sponsor i przyjaciel sołectwa w Kiełpinie.
Specjalne gratulacje otrzymali najstarsi mieszkańcy sołectwa Kiełpino, także obecni na Balu. Byli to pani Małgorzata Blok, która 3.06 skończy 96  lat oraz pan Stanisław Miłosz, który 18.11 będzie obchodził 90 urodziny.
Na seniorów czekało wiele atrakcji. Mogli tańczyć w rytm swojej ulubionej muzyki do późnych godzin nocnych, oprócz tego mieli okazję pojeździć konno czy wozem drabiniastym. Było co wspominać i o czym rozmawiać.
Członkowie Rady Sołeckiej w Kiełpinie składają podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do zorganizowania Balu Seniora w tym roku. Kolejna taka impreza w maju 2018.

Oto lista przyjaciół i sponsorów:

 1. Piotr Brzeski
 2. Jan Gawin
 3. Bogusława Gruchała
 4. Rafał Lehman
 5. Jacek Szymichowski
 6. Tadeusz Okrój
 7. Waldemar Wroński
 8. Anna Kasprzycka
 9. Firma ?Wroński?
 10. Firma ?Karud?
 11. Firma ?Luknet?
 12. Sklep ?Mango?
 13. Sklep ?Ribena?
 14. Cukiernia ?Alicja?
 15. Urząd Miejski w Kartuzach
 16. Gospodarstwo Agroturystyczne ?u Rychertów?
 17. Dorota i Arkadiusz Bielscy
 18. Krzysztof Miłosz
 19. Piotr Smoliński

 

Serdecznie dziękujemy?..

fot.Krzysztof Miłosz

Komentarze są wyłączone.