JAK SPĘDZIĆ ŚWIĘTA WIELKANOCNE? POMYSŁY NA WIELKANOC?

Święta Wielkanocne – czas rodzinnych spotkań, tradycji i uroczystych przyjęć. W tym roku większość z nas spędzi Wielkanoc w domowym zaciszu – podpowiadamy, jak wykorzystać świąteczne dni na aktywny i kreatywny odpoczynek w gronie najbliższych. Bo „sztuka pięknego życia” – jak głosi nasze motto, to umiejętność celebrowania każdej chwili, bez względu na okoliczności.

POMYSŁY NA WIELKANOC – ŚWIĘTA AKTYWNIE

Długie biesiadowanie przy stole i spędzanie czasu przed telewizorem nie sprzyja zdrowemu odpoczynkowi i dobremu samopoczuciu. Wolne, świąteczne dni to doskonała okazja, by pójść na spacer lub zorganizować wycieczkę rowerową po okolicy. Jeśli kochasz biegać, jeździć na rolkach, a Twoje dzieci uwielbiają hulajnogę, to warto po uroczystym obiedzie udać się do parku i spędzić świąteczne popołudnie aktywnie. Ruch na świeżym powietrzu pozwoli Wam nie tylko spalić kalorie, ale też dostarczy hormonów szczęścia i ochoty do dalszego świętowania. Po takim spacerze poczujesz prawdziwy przypływ energii!

POMYSŁY NA WIELKANOC – CIESZ SIĘ WIOSNĄ!

Wielkanoc to czas, gdy spragnieni słońca i ciepła, możemy cieszyć się wreszcie pierwszymi oznakami rozkwitającej wiosny. Zaplanuj Wielkanoc tak, by jak najwięcej czasu spędzić na świeżym powietrzu. Zorganizuj dzieciom wielkanocne zabawy w ogrodzie, np. szukanie ukrytych niespodzianek i słodyczy, oraz zawody z wykorzystaniem jajek i pisanek. Możesz też zabrać rodzinę do lasu lub parku w poszukiwaniu pierwszych symptomów wiosny: bazi, dyngusu, przebiśniegów, kwitnących drzewek.

Zabaw się z dziećmi w odkrywców i przyrodników – zabierz na wycieczkę krajoznawczą atlas roślin i zwierząt, wykorzystaj jako pretekst do rozmów o pięknie i różnorodności świata. Taki wypad rozbudzi w nich ciekawość i miłość do przyrody.

POMYSŁY NA WIELKANOC – PIKNIK LUB GRILL W PLENERZE

Wiosenna aura może być doskonałym pretekstem do tego, by w Święta Wielkanocne zorganizować pierwszy w sezonie piknik, grill lub ognisko. Podczas świątecznych dni warto spędzać czas na łonie natury, cieszyć się pierwszymi promieniami wiosennego słońca, poczuć powiew świeżej energii. Przygotuj kosz pełen pyszności i wielkanocnych niespodzianek, zabierz książki i karty do gry. Zadbaj o piękną i smaczną oprawę – nie zapomnij o MIĘKKIM KOCU, ulubionych przekąskach, KIELISZKACH DO WINAGŁOŚNIKU BEZPRZEWODOWYM i ulubionej muzyce.

Świetnym pomysłem na spędzenie Wielkanocy będzie również przyjęcie na tarasie lub w ogrodzie. Udekoruj werandę PORCELANOWYMI JAJECZKAMI LYNGBY PORCELÆN i zielonymi gałązkami, które będą się pięknie prezentować w niezwykłych SKANDYNAWSKICH WAZONACH MARKI MUUBS.

Atmosfera świątecznych chwil spędzonych w tak niezwykłych okolicznościach na długo pozostanie w pamięci Twoich domowników i gości!

Oczywiście każdy z Państwa ma swój pomysł na święta, najpierw  msza święta rezurekcyjna, potem wielkanocne śniadanie w gronie rodzinnym  . Następnie zaplanowany wyjazd nad morze do Łeby, potem dalsze biesiadowanie i odwiedzenie rodziny w Lęborku, musimy pamiętać o tradycji , w poniedziałek lany, ja preferuję śmigus- dyngus.

 

Komentarze są wyłączone.