Klub SKS Kiełpino

Klub SKS  Kiełpino z Kiełpina spotka się 9 czerwca w Gdańsku z Jerzym Dudkiem, Mileną Radecką, Arturem Siódmiakiem i Tomaszem Jankowskim. Wspólny trening z gwiazdami sportu związany jest z akcją Regionalnych Rozgrywek Klubów Sportowych Orange, w których w sumie udział weźmie ponad 150  utalentowanych młodych sportowców. Zawody są okazją do bezpośredniej rywalizacji drużyn biorących udział w programie Kluby Sportowe Orange w regionie. Gdańsk jest jednym z 8 miast wojewódzkich, w których odbędzie się impreza.

SKS Kiełpino (powiat kartuski) to zespół specjalizujący się w piłce ręcznej, piłce nożnej, siatkówce i lekkoatletyce. Klub bierze udział w różnego rodzaju rozgrywkach na szczeblu gminnym, powiatowym oraz wojewódzkim. Największe sukcesy odnosi w tenisie stołowym (co roku finały wojewódzkie) w tańcu oraz w piłce nożnej – tutaj na poziomie gminy i powiatu. Członkowie drużyny angażują się w wiele przedsięwzięć o charakterze sportowym, uczestniczą w wydarzeniach takich jak ?Dzień Dziecka – Dniem Sportu?, Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej, Konkurs Żonglerki Piłką Nożną. Spotkanie odbędzie się już 9.06 w Gdańsku, na Hali Widowiskowo Sportowej na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu (ul. Kazimierza Górskiego 1, 80-336 Gdańsk)Zapraszamy również na rozgrywki, podczas których będzie można przeprowadzić wywiad bezpośrednio z gwiazdami sportu.

Harmonogram Regionalnych Rozgrywek Klubów Sportowych Orange w Gdańsku:

 

10.00 – 10.30 ? przyjazd drużyn, powitanie, losowanie grup

10.30 – 12.30 ? I faza rozgrywek

12.30 – 13.30 ? przerwa w rywalizacji (uczestnicy idą na lunch, w tym samym czasie odbywają się warsztaty trickboardowe)

13.30 – 14.00 ? aktywności sportowe z udziałem Ambasadorów KSO

14.00 – 15.40 ? II faza rozgrywek, na zakończenie mecz Ambasadorzy i trenerzy Orange kontra zawodnicy

15.40 – 15.50 ? ceremonia wręczenia pucharów, medali pamiątkowych i zakończenie turnieju

15.50 – 16.00 ? zakończenie Regionalnych rozgrywek KSO (autografy i wspólne zdjęcia z Jerzym Dudkiem, Mileną Radecką, Arturem Siódmiakiem i Tomaszem Jankowskim)

 

W załączeniu przesyłam informację prasową stanowiącą zapowiedź rozgrywek wraz ze zdjęciami klubu i ambasadorów, a także symboliczne grafiki wydarzenia. W przypadku wykorzystania niniejszych materiałów będę wdzięczna za podesłanie linku do artykułu w wiadomości zwrotnej.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

 Zuzanna Andrzejewska

Młodszy Specjalista ds. PR

T: +48 502 091 044

E: zuzanna.andrzejewska@idpr.pl

Kiełpino_RegionalneRegionalne Rozgrywki KSO - Infografika rozgrywki KSO w Gdańsku_komunikat prasowy (1)

2. SKS Kiełpino_Kiełpino

Komentarze są wyłączone.