Piękny medal i Iwona Guzowska ambasadorką ? nowości w Biegu Arasmusa

 

Prezentujemy naszym mieszkańcom kolejne wieści dotyczące naszej największej imprezy sportowej ? Biegu Arasmusa.

Na początek przedstawiamy wizualizację medalu, który otrzymają wszyscy uczestnicy biegu głównego na dystansie 5 kilometrów. Medale ufunduje nasz Partner Miasto Kartuzy i Pan Burmistrz Mieczysław Grzegorz Gołuński.

Dodajmy, że na liście startowej już 23 mieszkańców Kiełpina. Przekazujemy kolejne wspaniałe wieści – ambasadorką biegu została Iwona Guzowska. Niezwykle utytułowana, najlepsza kick-boxerka i bokserka zawodowa w historii naszego kraju, wywalczyła wiele tytułów mistrzyni świata, Europy i Polski. Po zakończeniu kariery zawodniczej trenuje amatorsko bieganie i triathlon, angażuje się w akcje sportowe i charytatywne, a w ostatni weekend września pojawi się w Kiełpinie i co więcej, wystartuje by zmierzyć się z dystansem 5 kilometrów! To kolejna przy Dominice Nowakowskiej, naszej mieszkance uznana sportsmenka, którą będzie można spotkać podczas naszego wydarzenia.

 Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, w programie m.in. biegi dziecięce, bieg rodzinny, marsz nornic walking. Planujemy imprezę zakończyć biesiadą taneczną dla dorosłych do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy także tych, którzy aktywnie pragną kibicować uczestnikom na trasie biegu czyli ulicy Długiej, a także w okolicach mety ? stadionu sportowego.

ambasadorka biegu IG

Medal (1)

Komentarze są wyłączone.