Wiosenne prace?

Pomimo epidemii koronowirusa w naszym sołectwie Kiełpino odbyły się naprawy dróg gruntowych za pomocą wyrówniarki i walca. Wykonawcą w tym roku jest firma Pana Radka Licy. Niestety na prawie 70 ulic, nie wszystkie zostały naprawione, ale główne zostały wczoraj zrobione. Została sprzątnięta ulica powiatowa Długa, która podlega pod ZDP w Kartuzach. Po świętach wielkanocnych również niektóre drogi gminne zostanie sprzątnięta.

Dobrą wiadomością    jest  postawienie kolejnych punktów świetlnych tj 4 lamy solarne na ulicy Osiedlowej i 2 na odcinku zjazd do j. Kiełpińskiego Dużego.  Oświetlenie wykonano  w ramach projektu OZE.

Szanowni mieszkańcy na 15.05.2020r. tradycyjnie zaplanowaliśmy wraz rada sołecką Dzień Seniora. Ze względu na bezpieczeństwo i decyzje rządu tą uroczystość przesuniemy na termin późniejszy. Już teraz pragnę podziękować  wszystkim sponsorom, którzy pomimo trudnej sytuacji firm przekazują cegiełkę na Bal Seniora. Na zakończenie życzę wszystkim zdrowia, bo to jest dar najcenniejszy.

M.P.  

Komentarze są wyłączone.