Zbiórka odpadów wielogabarytowych

Od roku 2016 zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci na terenie Gminy Kartuzy odbywać się będzie jedynie raz w roku, ale za to bezpośrednio sprzed posesji. Tego roku zbiórka odbędzie się  w sierpniu zgodnie z poniższym harmonogramem w godzinach 700 ? 1700. Zbierane będą odpady typu: meble, zużyty sprzęt RTV-AGD, dywany, wózki dziecięce, materace, kołdry, zabawki, rowery, wanny, umywalki, muszle klozetowe, spłuczki (inne odpady tj. opony, gruz, odpady budowlane nie będą odbierane). Zbiórka odpadów odbędzie się w Kiełpinie 30.08.2017r. (środa)  w godzinach 7.00- 17.00.

W związku z powyższym, prosimy wszystkich mieszkańców Gminy Kartuzy o zapoznanie się z harmonogramem i wystawienie zużytego sprzętu i odpadów wielkogabarytowych przy pojemnikach na odpady komunalne, a właścicieli domów przy ogrodzeniu posesji w dniu poprzedzającym zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Prosimy o wystawienie odpadów w wyznaczonym czasie, ponieważ śmieciarka nie będzie zawracała.

Ponadto przypominamy, iż wszystkie odpady wielkogabarytowe i pozostałe odpady segregowane można oddawać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK, Kiełpino, ul. Szkolna) w dniach: od Poniedziałku do Piątku – godz. 800 ? 1600, oraz w Soboty –  godz. 900  – 1400.

Osoba przedstawia numer umowy w sprawie śmieci oraz dowód osobisty.

Komentarze są wyłączone.