Akcja Świąteczna 2023

Kochani mieszkańcy pragnę poinformować o zakończeniu  Akcji Paczka Świąteczna w naszym sołectwie. Nasze działanie zakończyło się sukcesem nasze paczki trafiły do 30 rodzin

Na terenie naszego sołectwa wolontariusze działali przez; szkołę, paczka św. Michała i paczka świąteczna kierowana z UG w Kartuzach przez   Panią Irenę Roszkowską– koodynatora.

  • Paczka  św. Michała:  prawdziwy sztab wolontariuszy: Parafia pw. Św. Michała Archanioła, Krąg Biblijny, rada sołecka – sołtys, Miejska i Powiatowa biblioteka w Kiełpinie, Przedszkole Niepubliczne Aniołek, Koło Gospodyń Wiejskich Kiełpinanki .

Dziękuję wolontariuszom :ASI, DOMNICE,MAGDZIE, ARKOWI, DANIELOWI , PIOTRKOWI, ŁUCJI, BOGUSI, KSIĘDZU DAWIDOWI

DZIĘKUJĘ SPONSOROM :

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM m.in. firmie Tad- Bud przeznaczyła 2,5 tyś zakupiliśmy m.in. 14 paczek dla grupy NIEZYWYCIĘŻENI

Zostały nam środki z dnia seniora również przeznaczyliśmy na paczki z artykułami żywnościowymi i środki chemiczne. Dziękuję Pani Klajna za wędliny.

Razem 27 paczek

  • Druga akcja Paczka Świąteczna kierowana przez radną Panią I. Roszkowską, oto wypowiedź

      … Dziękuję wszystkim którzy włączyli się w Akcję Śwąteczenj Paczki. Pani Burmistrz S. Biankwskiej, Panu Burmistrzowi Panu W. Jaworoskiemu, Panu Burmistrzowi M. G. Gołuńskiemu  wszystkim radnym, razem zebrano 4585zł, w tym od pracowników urzędu 1850 zł. Obdarowano 5 rodzin, 2 rodziny z Grzybna, 2 rodziny z Kiełpina oraz 1 rodzinę z Kartuz oraz zakupiono słodycze dla dzieci z Kiełpina. Za pomoc bardzo dziękuję Paniom Dorocie Zarach i Halinie Stenka i Panu Mirosławowi Paczoska. Dziękuję wszystkim za dar serca…

Szanowni Państwo wcześniej przeprowadziłem rozmowy z 2 rodzinami, za kwotę 2,4

Zakupiliśmy kuchenkę elektryczną, kurtkę zimową oraz artykuły żywnościowe i chemiczne

Proszę mi wierzyć było wzruszenie, łezka, kierujemy się zasadą większa jest radość z dawania niż brania.

RAZEM STAĆ NAS NA DOBRO!

Komentarze są wyłączone.