Młodzi sportowcy trenowali z gwiazdami sportu

Regionalne Rozgrywki KSO GdaĹ?sk 1 (1)

 

 

12 Klubów Sportowych Orange spotkało się we Gdańsku

Ponad 150 utalentowanych młodych sportowców, spotkało się w czwartek 19 maja w Hali Widowiskowo Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Uczestnicy programu Kluby Sportowe Orange mieli okazję trenować razem z Jerzym Dudkiem, Mileną Radecką, Arturem Siódmiakiem oraz Tomaszem Jankowskim. Na koniec rozegrano mecz Gwiazdy i Trenerzy Orange kontra Dzieci i Młodzież z klubów.Tu już trzecie Regionalne Rozgrywki Klubów Sportowych Orange, podczas których młodzi sportowcy mieli okazję otrzymać autografy i porozmawiać z Jerzym Dudkiem, Mileną Radecką, Arturem Siódmiakiem oraz Tomaszem Jankowskim. To jednak nie wszystko ? uczestnicy trenowali razem z gwiazdami i mogli liczyć przydatne wskazówki od swoich idoli. Na koniec Gwiazdy Sportu razem z Trenerami Orange zmierzyły się z drużyną złożoną z wybranych zawodników z poszczególnych klubów biorących udział w rozgrywkach. Regionalne Rozgrywki Klubów Sportowych Orange to kolejna, po Pucharze Orange, okazja dla młodych, sportowych talentów do poznania innych drużyn z okolicy. Eksperci pracujący przy programie opracowali poszczególne konkurencje w taki sposób, by zniwelować różnice wiekowe uczestników i rozwinąć umiejętności niezwiązane bezpośrednio z dyscypliną, którą na co dzień trenują.

Za nami już trzy regionalne rywalizacje klubów zrzeszonych w programie. W sumie wzięło w nich udział ponad 450 młodych sportowców. Każde ze spotkań potwierdza, że dobrze działamy. Pamiętam wiele klubów, jeszcze z początkowego etapu programu. Widzę ogromny progres zarówno dzieciaków jak i trenerów. Dzieci i młodzież świetnie sobie radzą ze skomplikowanymi, sportowymi zadaniami. Z kolei trenerzy mają większą pewność, że to co robią ma sens. Kluby świetnie się rozwijają i przystępuje do nich coraz więcej dzieci? ? powiedział Jerzy Dudek.

Rozgrywki zakończyły się zwycięstwem SKS Bulko. Tuż za nim w rywalizacji punktowej uplasowali się zawodnicy z KS Olimp. Drużyna zamykająca podium to SKS Kiełpino. W rywalizacji wzięły udział kluby: Fundacja Akademia Sportu (Gdańsk), SKS Kiełpino (Kiełpino), KS Korona (Cedry Małe), SKS Wisełka (Nebrowo Wielkie/Sadlinki), UKS Krakus (Wandowo), LUKS START (Nakło nad Notecią), UKS Wyspiański (Szubin), UKS Trójeczka (Aleksandrów Kujawski), KS Olimp (Stawiguda), KS Pomarańcze (Korsze), GKS LZS START Kozłowo (Kozłowo/Sorkwity) oraz SKS Bulko (Bulkowo).

Kolejne zawody odbędą się 23 czerwca w Białymstoku. W sumie sportowi ambasadorzy programu odwiedzą osiem miast wojewódzkich Polski.

Informacje na temat programu można znaleźć na www.klubysportoweorange.pl oraz pod numerem telefonu +48 510 555 666, dostępnym w dni robocze w godz. od 9.00 do 17.00. Można również napisać maila na adres info@klubysportoweorange.pl.

Kontakt dla mediów:

Wojciech Jabczyński

Rzecznik Orange Polska

+48 (22) 527 19 39

biuro.prasowe@orange.com

https://twitter.com/RzecznikOrange

Regionalne Rozgrywki KSO GdaĹ?sk 7 (2)

 

Komentarze są wyłączone.