Pomoc prawna osobom poszkodowanym

Szanowni Państwo,

Biuro Poselskie Posła na Sejm Jana Klawitera pragnie poinformować, iż rozpoczęło  współpracę z kancelarią adwokacką oferującą bezpłatną pomoc prawną.

Bardzo ważną dziedziną działalności kancelarii stanowią sprawy osób niesłuszne aresztowanych oraz osadzonych.

Poszukujemy osób, represjonowanych przez radzieckie organy ścigania i wymiar sprawiedliwości lub organy pozasądowe, działające na obecnym terytorium Polski w okresie od dnia 1 lipca 1944 r. do dnia 31 grudnia 1956 r  oraz osoby, które były pozbawione wolności (aresztowane, odbywały karę więzienia, internowane) za działalność opozycyjną w czasach PRL. Pozbawienie wolności przez okres minimum trzech miesięcy. W razie śmierci tej osoby uprawnienie to przechodzi na małżonka, dzieci i rodziców. Możemy też pomóc w sprawach, w których  ktoś został pozbawiony życia.

Kancelaria zajmuje się również świadczeniem pomocy prawnej osobom poszkodowanym w różnego typu wypadkach: wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, błędy medyczne, które wydarzyły się nawet do 20 lat wstecz, a jeżeli w sprawie były już wypłacone świadczenia, oferują darmową analizę pod kątem zwiększenia przyznanych kwot.

Z poważaniem

Tomasz Kinder

Dyrektor Biura Poselskiego

tel. 791 909 917

Komentarze są wyłączone.