Podsumowanie kampanii wyborczej

Kochani mieszkańcy!!!

 z okręgu 2 tj. KIEŁPINA, LESZNA , DZIERŻĄŻNA, MEZOWA, BOROWA, SITNA, KOSY, BRODNICA DOLNA, BRODNICA GÓRNA, RĘBOSZEWO za kilka godzin cisza wyborcza, pragnę już podziękować za nasze wspólne rozmowy przez ostatnie 3- 4 tygodnie intensywne spotkania, Wasze uwagi oraz informacje biorę na klatę jak prawdziwy sportowiec, każda krytyka jest dla mnie motorem do działania, KIELPINO oraz pozostałe miejscowości  zasługuje na więcej, stan dróg jest nie wystraczający, przykładem niewielkiego zainteresowania burmistrza Kartuz jest brak przejścia dla pieszych na ulicy Kartuskiej w Lesznie, mówimy o kolejnym etapie obwodnicy Kartuz, a nasze dzieci nie mogą przejść bezpiecznie. Wsłuchuję się w głos mieszkańców, nie jestem marionetką,  sołtysem, ale twardo walczę  o swoje. W tym czasie powiesiłem 1 plakat na drzwiach piekani Janca, wybrałem bardziej czasochłonny wariant kampanii odwiedzanie mieszkańców, pragnę przypomnieć  28 października 2020r.  na sesji radni 13 osób pozbawiło sołtysów 24 z gminy Kartuzy usuwając inkaso zbierania podatków od nieruchomości , a  pozostawili sołtysom zbieranie podatków za psa. W całym powiecie kartuskim , w pozostałych gminach sołtysi sprawują funkcję jak należy, niestety w gminie kartuzy sołtysi w ten sposób zostali pozbawieni bezpośrednich kontaktów , wówczas sołtys chodził 4 razy w roku, jak ksiądz w czasie kolędy. Moim zdanie był to błąd, ale polityce rządzi większość, a ja byłem w opozycji.

Polityka wymaga cierpliwości, pierwsze wybory samorządowe odbyły się 34 lata temu  zapraszam Państwa na film Narodziny Samorządu

Już w niedziele 7 kwietnia 2024 roku wybierzemy swoich kandydatów  na burmistrza, rady miejskiej , rady powiatu i sejmiku wojewódzkiego idźmy na wybory, bo Twój głos, zadecyduje, kto będzie reprezentował  w latach 2024- 2029, dla mnie pracę społeczną traktuję bardzo poważnie.

Zapraszam do urn to obowiązek konstytucyjny

 lista nr 13 pozycja 1

Wasz kandydat do rady miejskiej w Kartuzach MIROSŁAW PACZOSKA

Komentarze są wyłączone.