Startują zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w Kiełpinie! Zapraszamy.

Jeśli chcą Państwo zapewnić swoim dzieciom potrzebną dla prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego dawkę aktywności fizycznej to zapraszamy na zajęcia organizowane przez AMS ? Akademię Młodego Sportowca.

Zajęcia AMS przyniosą dzieciom wiele korzyści i będą fascynującą podróżą po świecie sportu oraz zabawy. Akademię tworzą ją doświadczeni i wykształceni Trenerzy, którzy na naszym obszarze organizują wiele ciekawych inicjatyw oraz prowadzą zajęcia wszechstronnie rozwijające dla dzieci w wieku 4-13 lat cieszące się dużą popularnością. AMS prowadzi m.in. zajęcia w Somoninie, Kartuzach, Chmielnie i od piątku ? 11 września także w Kiełpinie na dużej hali sportowej w szkole podstawowej.

AMS Kiełpino – START 11 WRZEŚNIA w piątek! Wolne miejsca!
Piątek
grupa 4-6 lat – 16:30
grupa 7-10 lat – 17:30
grupa 10-13 lat – 18:30

Adres: Szkoła Podstawowa w Kiełpinie, ul. Szkolna.

AMS Somonino
Poniedziałek / środa
grupa 4-6 lat – 16:15 – ostatnie miejsca!
grupa 7-10 lat – 17:15 – brak miejsc!
grupa 10-13 lat – 18:15 – ostatnie miejsca!
Adres: Sala Technikum ZSP; ul. Wolności 39 / k. Biedronki.

O zajęciach AMS:

Główną ideą zajęć jest rozwój wszechstronny fizyczny i mentalny uczestników z uwzględnieniem wielu dyscyplin sportowych oraz pełnią funkcję zajęć korekcyjnych oraz kształtowania rozmaitych cech charakteru.

Ogólnorozwojowe zajęcia są dynamiczne, intensywne, dyscyplinują dzieci, wzmacniają koncentrację i pewność siebie, kształtują pozytywne cechy charakteru, postawy prozdrowotne i zaszczepiają wytrwałość, odwagę. Akcent fizyczny położony jest na kompleksowy i harmonijny rozwój wszystkch zdolności i umiejętności motorycznych. Trenerzy łączą swoje doświadczenie ze sportu zawodowego i amatorskiego z umiejętnościami animacyjnymi, co daje doskonałe efekty. Ponadto dbają o atmosferę oraz dodatkowo oferują szereg rozmaitych i ciekawych atrakcji.Wszelkie informacje i zgłoszenia dostępne na stronie www.ams-sport.pl

Komentarze są wyłączone.